مصرف بهینه آب برای عبور از بحران کم آبی در کرمانشاه ضروری است

آیت‌الله مصطفی علما بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: متأسفانه در سال جاری نزولات آسمانی بسیار کم بوده و استان کرمانشاه تابستان امسال با مشکل کم آبی مواجه خواهد شد، لذا مصرف بهینه آب برای عبور از بحران کم آبی در این استان ضروری است. وی با تاکید بر […]

آیت‌الله مصطفی علما بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: متأسفانه در سال جاری نزولات آسمانی بسیار کم بوده و استان کرمانشاه تابستان امسال با مشکل کم آبی مواجه خواهد شد، لذا مصرف بهینه آب برای عبور از بحران کم آبی در این استان ضروری است.
وی با تاکید بر اینکه تمامی مردم استان کرمانشاه باید از این نعمت خدادادی مراقبت و مواظبت کنند، افزود: مردم نه اینکه اصراف نکنند، بلکه باید به شدت در مصرف آب هوشیارانه عمل کرده تا مشکل کم آبی رخ ندهد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه راهکار بسیاری از مسائل و مشکلات در دست مردم است، گفت: مردم چه در مصرف آب و چه در مصرف برق و مسائل دیگر باید مراعات کرده تا با کمک یکدیگر مشکلات این چنینی را حل کنند.
علما با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمام مردم از کسانی که در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده و به صورت بهینه مصرف می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد.

منبع : مهر نیوز