مصوبات ستاد تنظیم بازار در پاوه اجرایی نمی‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اردشیر رستمی صبح پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پاوه، اظهار کرد: در چندین جلسه تاکنون اعلام کرده‌ام از عدم اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار انتقاد شدید دارم و مدیران باید پاسخگو باشند زیرا مردم برای رفع مشکلات خود و به ویژه گران فروشی به ساختمان فرمانداری و کارگروه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اردشیر رستمی صبح پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پاوه، اظهار کرد: در چندین جلسه تاکنون اعلام کرده‌ام از عدم اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار انتقاد شدید دارم و مدیران باید پاسخگو باشند زیرا مردم برای رفع مشکلات خود و به ویژه گران فروشی به ساختمان فرمانداری و کارگروه تنظیم بازار نگاه می‌کنند.
وی افزود: ادارات متولی بازرسی از بازار اعلام کردند از دی ماه تا پایان سال گذشته نزدیک به ۲ هزار مورد بازرسی صورت گرفته که اگر اینگونه است و بازرسی‌ها به دقت انجام پذیرفته چرا با این حجم بزرگ از اعتراضات مردمی مواجه هستیم.
فرماندار پاوه تصریح کرد: آمار و ارقام ارائه شده باید با واقعیت میدانی هماهنگی و همخوانی داشته باشد و آمار بازرسی از هر مغازه را از این ادارات می‌خواهیم تا خود فرمانداری نیز اقدام به راستی آزمایی کند.
رستمی بیان کرد: در گزارشات دستگاه‌های ذی ربط نظارت بر بازار واحد متخلفی پلمب نشده و باید بازار برای کم فروشان و گران فروشان ناامن شود و قانون را برای مقابله با چنین موارد وضع کرده‌اند.
وی تاکید کرد: فرمانداری پاوه به عنوان رئیس کارگروه تنظیم بازار اعلام می‌کند تا سایر مصوبات موجود عملیاتی نشوند اجازه‌ی تصویب هیچ مصوبه جدیدی را نخواهد داد.
فرماندار پاوه گفت: باید در تعیین محل ساماندهی دست فروشان نظر کارشناسان، دست فروشان و مشتری‌ها مورد توجه قرار گیرد.
رستمی تاکید کرد: تاکنون یک سوم مصوبات ستاد تنظیم بازار شهرستان پاوه تاکنون اجرایی و عملیاتی نشده است.

منبع : مهر نیوز