معرفی اثری از نادر ابراهیمی در رادیو ایران

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شبکه رادیویی ایران، سعید مبشری تهیه کننده برنامه «تالار آیینه» گفت: سه شنبه نهم فروردین، کتاب «تکثیر تاسف انگیز پدربزرگ» اثر نادر ابراهیمی معرفی می شود. وی ادامه داد: قهرمان این رمان تخیلی – علمی، پدربزرگ، قربانی یک اشتباه است؛ اشتباه دوستانی مصلحت اندیش که فقط خیر او […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شبکه رادیویی ایران، سعید مبشری تهیه کننده برنامه «تالار آیینه» گفت: سه شنبه نهم فروردین، کتاب «تکثیر تاسف انگیز پدربزرگ» اثر نادر ابراهیمی معرفی می شود.

وی ادامه داد: قهرمان این رمان تخیلی – علمی، پدربزرگ، قربانی یک اشتباه است؛ اشتباه دوستانی مصلحت اندیش که فقط خیر او را می‌خواهند. اما این خیرخواهی، در عصر رایانه‌ها و انرژی خورشیدی و اعضای مصنوعی و مهندسی ژنتیک به بهایی گران تمام می‌شود، به از دست دادن پدربزرگ، با آن سبیل‌های سفیدش، حکایت نگاهش، با لبخندها، خشم‌ها و مهربانی‌هایش، با فردیتش.
علاقه مندان می‌توانند برنامه «تالار آیینه» را بعد از تعطیلات نوروز مانند گذشته به تهیه کنندگی سعید مبشری و اجرای شهاب شهرزاد یکشنبه‌ها و سه شنبه‌ها بعد از خبر ساعت ۲۲ از رادیو ایران بشنوند.
منبع : مهر نیوز