معرفی دوومیدانی‌کاران اعزامی به قهرمانی آسیا

با اعلام کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی اسامی ورزشکاران تیم ملی ایران برای شرکت در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد. به گزارش سردبیر پرس، با اعلام کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی اسامی ورزشکاران تیم‌ملی ایران جهت شرکت در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد و از آنها به منظور شرکت در اردوی آماده‌سازی دعوت […]

با اعلام کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی اسامی ورزشکاران تیم ملی ایران برای شرکت در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد.
به گزارش سردبیر پرس، با اعلام کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی اسامی ورزشکاران تیم‌ملی ایران جهت شرکت در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد و از آنها به منظور شرکت در اردوی آماده‌سازی دعوت به عمل آمد.

بر همین اساس و پس از برگزاری رقابت‌های داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور که حکم انتخابی تیم ‌ملی را نیز داشت و همچنین پس از تشکیل کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی و بررسی تمام نتایج این مسابقات جلیل ناصری، ارشیا مصدقی، حمیدرضا کیا، حمیده اسماعیل‌نژاد، فرزانه فصیحی، فاطمه محیطی‌زاده و ریحانه مبینی به عضویت تیم ملی درآمدند.

با توجه به مصدومیت مسعود کامران در جریان دور نهایی رقابت ماده ۶۰ متر با مانع رقابت‌های داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور، عضویت وی در ترکیب تیم اعزامی ایران به این مسابقات به نظر کمیته پزشکی فدراسیون دوومیدانی بستگی خواهد داشت.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا از شنبه، اول بهمن به مدت سه هفته در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار خواهد شد.

رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا طی روزهای ۲۰ تا ۲۳ بهمن ماه به میزبانی شهر نورسلطان در کشور قزاقستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام