مقاومت مردم غزه دستاوردهای جهانی به همراه داشت

به گزارش سردبیر پرس، سردار فضل الله کفیل در مجمع عالی بسیج هرمزگان اظهار کرد: پیروزی مجاهدان در عملیات طوفان الاقصی و عمق این عملیات به صورت کامل بیان نشده و حرکت دیوانه وار رژیم صهیونیستی در جنگیدن با اطفال و تخریب منازل مردم بی دفاع با همه توان خود هیچ هنر نظامی و استراتژی […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار فضل الله کفیل در مجمع عالی بسیج هرمزگان اظهار کرد: پیروزی مجاهدان در عملیات طوفان الاقصی و عمق این عملیات به صورت کامل بیان نشده و حرکت دیوانه وار رژیم صهیونیستی در جنگیدن با اطفال و تخریب منازل مردم بی دفاع با همه توان خود هیچ هنر نظامی و استراتژی خاصی به شمار نمی‌رود بلکه یک رفتار دیوانه وار ناشی از شکست دشمن را شاهدیم.
وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها نمایندگی دنیای استکبار را در منطقه دارند و به معنای واقعی متکی به قدرت‌های غربی بخصوص آمریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه هستند، افزود: حماس با عملیات طوفان الاقصی هیمنه صهیونیست‌ها و بلکه هیمنه نظامی تمامی حامیان صهیونیست‌ها را در هم شکست و نشانه‌هایی از ترمیم این وضعیت برای صهیونیست‌ها وجود ندارد و آنان قطعاً آسیب‌های جدی تری را در آینده خواهند دید.
رئیس مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی بسیج ادامه داد: کارآمدی و پیشرفته بودن دستگاه اطلاعاتی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی به کلی رنگ باخت و هیچ اثری از آن باقی نماند و اعتماد به نفس ارتش جنایتکار صهیونیست‌ها نیز در این عملیات در هم شکسته شد و رؤیای چهارمین ارتش دنیا آشفته گشت و آنان حالا با ریختن بمب و موشک بر سر زنان و کودکان به دنبال بازیابی محورهای قدرت خویش هستند.
سردار کفیل در ادامه از شکوهمندی تجمع ها و راهپیمایی‌های مختلف در جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان یک دستاورد بزرگ در شناساندن چهره واقعی رژیم صهیونیستی یاد کرد و گفت: امروز مقاومت مردم غزه صحنه‌های را رقم زده است و دستاوردهای بزرگ جهانی را به وجود آورده است که صهیونیست‌ها فکر آن را هم نمی‌کردند.
وی تصریح کرد: جنگ در غزه جنگ کفر و اسلام است و تصویر روشن‌تر از هر زمان دیگری است و دنیای کفر هر آنچه در اختیار دارد برای رژیم صهیونیستی با تمام قوا به میدان آورده اما مردم غزه جز خدای متعال و محور مقاومت که بازوی الهی در نصرت رساندن به مظلومان است، یاری ندارد ولی بدانید که خدای متعال نصرت خویش را نصیب حال رزمندگان مقاومت خواهد کرد.
این فرمانده سپاه، دستاوردهای دیگری را نیز برای رخدادهای غزه برشمرد و گفت: امروز گرایش به اسلام واقعی و قرآن در دنیا افزایش یافته و این نشانه دیگری بر پیروزی رزمندگان اسلام است.
مجمع عالی بسیج صبح امروز در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس و با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از مسؤولان بسیج و اعضای مجامع بسیج تخصصی و اقشار و با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه هرمزگان برگزار شد.