مهدی شیری از سرمربیگری تیم فوتبال گل ریحان استعفا کرد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی شیری بازیکن سابق تیم های برق شیراز، پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران که چند ماه پیش مسئولیت هدایت تیم گل ریحان البرز را پذیرفت، به دلیل حاشیه هایی که برای این تیم ایجاد شده است، از مسئولیتش کناره گیری کرد. شیری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی شیری بازیکن سابق تیم های برق شیراز، پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران که چند ماه پیش مسئولیت هدایت تیم گل ریحان البرز را پذیرفت، به دلیل حاشیه هایی که برای این تیم ایجاد شده است، از مسئولیتش کناره گیری کرد.

شیری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس ضمن تایید خبر استعفایش گفت: در تیمی که حاشیه های زیادی دارد و تکلیف مدیریتش مشخص نیست نمی توانم مربیگری کنم و حاضر نیستم در این شرایط بمانم.

وی افزود: باشگاه گل ریحان البرز در حال حاضر با مشکلات قانونی مواجه است و معلوم نیست مدیر عامل و مدیریت باشگاه چه کسی است. اجازه سوءاستفاده به هیچ کسی را نخواهم داد و تا زمانی که شفافیت و صداقت حاکم نباشد، همکاری نخواهم کرد.

مهدی شیری در شرایطی از تیم گل ریحان جدا شد که فومنی اصرار زیادی به ماندن او داشت اما این پیشکسوت فوتبال ایران حاضر نشد با هر شرایطی در این تیم بماند و استعفایش را اعلام کرد.