«مهرواره بانور» برای ۳۵۰ بانوی تاثیرگذار گلستان تبیین شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام رضا دیلمی صبح یکشنبه در جلسه تبیین مهرواره بانور که به همت معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان و با حضور حجت الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، اظهارکرد: ۳۵۰ بانوی تأثیرگذار اعم از اعضای طرح نهضت پیشرفت بانوان استان، فعالان هیئات مذهبی، […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام رضا دیلمی صبح یکشنبه در جلسه تبیین مهرواره بانور که به همت معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان و با حضور حجت الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، اظهارکرد: ۳۵۰ بانوی تأثیرگذار اعم از اعضای طرح نهضت پیشرفت بانوان استان، فعالان هیئات مذهبی، فعالان قرآنی، کنشگران اجتماعی و بانوان شریکه الامام کل استان در این جلسه حضور دارند.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: این مهرواره با موضوع خانواده، ویژه بانوان شریکه الامام برگزار می‌شود و خانواده بهترین موضوعی بود که می‌شد برای این مهرواره انتخاب کرد.
طبق گفته وی در این جلسه عمومی جزئیات طرح مهرواره بانور و به ویژه اهمیت حل مسائل حوزه خانواده با رویکرد مسجدمحوری و اهمیت ارتباط موثر در حوزه خانواده برای بانوان تشریح و تبیین شد.
دیلمی همچنین از استقبال فاخر بانوان انقلابی، فرهنگی، قرآنی و مذهبی از این جلسه هم اندیشی و توجیهی خبر داد و افزود: علاوه بر این جلسه عمومی، جلساتی هم به صورت کارگاهی برای این بانوان برگزار شد و بازخوردهای خوبی از این جلسات از آنان دریافت شد.
وی تصریح کرد: تبیین اهمیت جایگاه فعالان و کنشگران بانو در قامت مساجد و تجمیع ظرفیت‌های حوزه محلات در خصوص ترسیم و احصاء اولویت‌ها با محوریت حل مسائل خانواده از جمله موضوعاتی بود که در این جلسات به آن‌ها پرداخته شد.
گفتنی است مهرواره بانور ویژه بانوان شریکه الامام و فعالان مساجد و با هدف تعالی و حل مسائل نظام خانواده برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال کنند.
منبع : مهر نیوز