موانع و مشکلات صنعت فولاد شناسایی شود

سردبیر پرس/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه شناسایی موانع صنعت فولاد در دستور کار قرار گیرد، گفت: مشکلات مرتبط با شرکت‌های فولادی در استان به وسیله یک کارگروه بررسی و برطرف شود. علی اکبر حسینی محراب در نشست با مدیران شرکت‌های فولادی استان که ۲۶ دی‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: هیچ مشکلی نمی‌تواند ما را […]

سردبیر پرس/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه شناسایی موانع صنعت فولاد در دستور کار قرار گیرد، گفت: مشکلات مرتبط با شرکت‌های فولادی در استان به وسیله یک کارگروه بررسی و برطرف شود.

علی اکبر حسینی محراب در نشست با مدیران شرکت‌های فولادی استان که ۲۶ دی‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: هیچ مشکلی نمی‌تواند ما را از ادامه مسیر بازدارد؛ باید این تفکر حاکم شود که ما می‌توانیم به بازارهای منطقه و داخلی دست یابیم و هزینه‌های تولید را کاهش دهیم.
به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی با بیان اینکه شناسایی موانع صنعت فولاد در دستور کار قرار گیرد؛ عنوان کرد: مشکلات مرتبط با شرکت‌های فولادی در استان به وسیله یک کارگروه بررسی و برطرف شود.
حسینی محراب افزود: اگر درآمدهای ارزی و صادرات صحیحی از سوی شرکت‌های فولادی صورت گیرد، بخشی از مشکلات این شرکت‌ها برطرف خواهد شد.
استاندار خوزستان در پایان با تأکید بر تکمیل زنجیره ارزش در پتروشیمی‌ها و شرکت‌های فولادی گفت: صنایع پایین دست مورد توجه واقع شود.
انتهای پیام

منبع : ایسنا