موسسه خدمات درمانی بسیج تاکنون ۵۶ مرکز در کشور ساخته است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمدحسین سپهر بعد از ظهر یکشنبه در آئین افتتاح مرکز درمانی «شهدای مدافع حرم» که در نسیم شهر برگزار شد، طی سخنانی گفت: فلسفه وجودی جمهوری اسلامی خدمت به مردم و مسلمانان جهان است و در این راستا باید نسل آینده را نسل رزمنده و ایثارگر تربیت کنیم. جانشین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمدحسین سپهر بعد از ظهر یکشنبه در آئین افتتاح مرکز درمانی «شهدای مدافع حرم» که در نسیم شهر برگزار شد، طی سخنانی گفت: فلسفه وجودی جمهوری اسلامی خدمت به مردم و مسلمانان جهان است و در این راستا باید نسل آینده را نسل رزمنده و ایثارگر تربیت کنیم.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه تاکنون ۵۶ مرکز درمانی توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان در مناطق مختلف کشور ساخته شده است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موازات عملکرد جهادی در مباحث نظامی در حوزه خدمت رسانی نیز موفق بوده است و همچنان به این مسیر ادامه خواهد داد.
سپهر گفت: سپاه در طول ۴۰ سال گذشته در راستای فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری برای خدمت رسانی جهادی وارد عمل شده و در حد توان به مردم ارائه خدمت کرده است.
وی در ادامه به مرکز درمانی «شهدای مدافع حرم» نسیم شهر اشاره کرد و گفت: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ مترمربع، با زیربنای یک هزار و ۴۹۱ مترمربع در ۳ طبقه ساخته شده است.
سپهر اعتبار این مرکز درمانی را بالغ بر ۴۹ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مرکز درمانی طی ۲ سال توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان ساخته شده است.