نام شهید حاج قاسم سلیمانی مایه برکت هر رویدادی است

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از روابط عمومی معاونت فضای مجازی رسانه ملی، نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن به همت معاونت فضای مجازی صدا و سیما، شبکه کودک، شتاب دهنده رضوان و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در باشگاه کسب و کار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. این رویداد […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از روابط عمومی معاونت فضای مجازی رسانه ملی، نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن به همت معاونت فضای مجازی صدا و سیما، شبکه کودک، شتاب دهنده رضوان و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در باشگاه کسب و کار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
این رویداد از روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه آغاز و تا جمعه ۱۸ بهمن‌ماه برگزارشد که با حضور هنرمندان ۱۵ استان کشور و شرکت ۹۴ انیمیشن‌ساز در قالب ۲۵ تیم  برپا شد و این تیم‌ها در یک ماراتن ۷۲ ساعته، نسبت به تولید انیمیشن‌های کوتاه با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید سپهبد قاسم سلیمانی اقدام کردند.
محمدشریف خانی معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما در بخشی از این رویداد اظهار کرد: موضوع این رویداد نور امید و نشاط را به دلهای برگزارکنندگان آن تاباند زیرا نام شهید حاج قاسم سلیمانی مایه برکت هر رویدادی است. تمام کسانی که در این رویداد نقش آفرینی کرده اند، برنده اند زیرا با همت همه‌ آنها این رویداد شکل گرفت.
معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما با اشاره به ماموریت های این معاونت افزود: خوشبختانه معاونت فضای مجازی در  همه‌ استانهای کشور نمایندگی دارد و بنده از  شما تولیدکنندگان آثار این رویداد دعوت می کنم برای تولید آثار پویانمایی با مراکز استانی همکاری کنند.