نام نویسی ۷ داوطلب نامزدی انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان در قم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مرتضی حیدری عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ادامه نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی روستا گفت: طی سه روز گذشته ۲۲۵ نفر موفق شده‌اند ثبت نام خود را برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا در استان قم کامل کنند. وی افزود: ۶۲ نفر برای شورای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مرتضی حیدری عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ادامه نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی روستا گفت: طی سه روز گذشته ۲۲۵ نفر موفق شده‌اند ثبت نام خود را برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا در استان قم کامل کنند.
وی افزود: ۶۲ نفر برای شورای روستاهای بخش خلجستان، ۵۹ نفر برای روستاهای بخش مرکزی، ۵۱ نفر برای بخش کهک، ۳۵ نفر برای روستاهای بخش سلفچگان و ۱۸ نفر هم برای روستاهای بخش جعفرآباد ثبت نام کرده‌اند.
فرماندار قم همچنین با اشاره به ادامه ثبت نام از داوطلبان نامزدی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در قم گفت: طی شش روز گذشته فرایند ثبت نام ۷ نفر برای حوزه انتخابیه قم تکمیل شده است.
وی با اشاره به اینکه داوطلبان کاندیداتوری مجلس خبرگان برای حوزه‌های انتخاباتی دیگر هم می‌توانند در قم ثبت نام کنند گفت: تاکنون ۲۳ نفر برای حوزه انتخابیه تهران، ۴ نفر هم برای حوزه انتخابیه خراسان رضوی و ۵ نفر هم برای حوزه انتخابیه مازندران در فرمانداری قم نام نویسی کرده‌اند.