نباید توقع را از تیم ملی بالا برد/ فوتبال آسیا را تسخیر کردیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابتهای انتخابی جام جهانی قطر از ساعت ۱۸ امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی امارات رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید. مهدی طارمی(۴۴) برای ایران گل زد. شهاب الدین عزیزی خادم بعد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابتهای انتخابی جام جهانی قطر از ساعت ۱۸ امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی امارات رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید. مهدی طارمی(۴۴) برای ایران گل زد.
شهاب الدین عزیزی خادم بعد از این پیروزی گفت: این برد مهم را تبریک می گویم چرا که کارنامه تیم ملی را تکمیل کرد. امیدوارم این پیروزی ها تداوم داشته باشد. ما با مدد الهی این بردها را تسخیر کردیم فوتبال آسیا را. هم از نظر رکوردها و هم از نظر عملکردی که وجود داشته است.
وی ادامه داد: کار دارد سخت می شود چرا که توقع از تیم ملی بالا رفته است. بازیهای جام جهانی سختی های خاص خودش را دارد. در چند ماه باقی مانده باید تدارکات لازم برای حضور در جام جهانی را ببینیم. از رسانه ها می خواهم که توقع را بالا نبرند. باید تدارک لازم را ببینیم. دولت هم قول هایی داده است که کمک کند.
عزیزی خادم ادامه داد: جام جهانی قطر برای ما متفاوت خواهد بود چرا که مناسبت های زیادی با این کشور داریم. ستاد بازیهای جام جهانی را فعال خواهیم کرد تا بتوانیم با بهترین تدارکات به قطر برویم.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد سرنوشت تیم امید گفت: ما مشکلی برای تیم امید نداریم. این تیم کار خودش را خواهد کرد. برنامه ریزی برای این تیم از چهار سال قبل از المپیک صورت گرفته و امیدوارم تیم امید را به بهترین شکل ممکن آماده کنیم.
وی در مورد حضور مهدوی کیا هم گفت: امیدوارم ایشان هم بیایند و کارشان را آغاز کنند. برنامه ریزی های لازم برای تیم امید را در نظر گرفتیم.