نبرد «شمشیر قدس» نبرد امّت اسلامی است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از العهد، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه نبرد «شمشیر قدس» نبرد امت اسلامی محسوب می‌شود، گفت: در این نبرد جایی برای بی طرفی وجود ندارد. بر اساس این گزارش، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد: امروز تاریخ جدیدی از مبارزه […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از العهد، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه نبرد «شمشیر قدس» نبرد امت اسلامی محسوب می‌شود، گفت: در این نبرد جایی برای بی طرفی وجود ندارد.
بر اساس این گزارش، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد: امروز تاریخ جدیدی از مبارزه علیه اشغالگران صهیونیست آغاز شده است. نقطه آغازین این اتفاق تاریخی، قدس شریف بوده است.
این مقام حزب الله لبنان یادآور شد: دشمن صهیونیستی با گستاخی برای ایجاد تفرقه میان امت اسلامی تلاش می‌کند تا اجازه دفاع از قدس شریف را ندهد. دشمن خواهان اتحاد کشورهای اسلامی برای دفاع از مقدسات فلسطین، نیست.
سید هاشم صفی‌الدین افزود: امروز شاهد آن هستیم که مردم فلسطین در کرانه باختری و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ دست به انتفاضه زده‌اند و گروه‌های مقاومت در غزه نیز مواضع صهیونیست‌ها را موشک باران می‌کنند. صهیونیست‌ها در نتیجه تمامی این فشارهای مذکور به شدت دچار بحران شده‌اند.
رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد: وقتی زمان نبرد بزرگ فرا رسید، همه ملت‌های منطقه را خواهید دید که به قدرتی واحد تبدیل شده‌اند تا ضربه‌ای یکپارچه به دشمن وارد کنند.
وی در ادامه از شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حاج عماد مغنیه به عنوان مغزهای متفکر معادله موشکی یاد کرد و گفت: آنها تا آخرین روز عمر خود به جبهه مقاومت وفادار ماندند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که نتانیاهو به نتیجه معادله موشکی تحمیل شده توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، اذعان کند.