نتانیاهو بیشتر از جان اسرای اسرائیلی نگران بقای کابینه خود است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با انتشار گزارشی از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شرایط کنونی تحولات منطقه انتقاد کرد. در این گزارش آمده است: زمانی باقی نمانده و هر لحظه که می‌گذرد سرنوشت ساز است. به نظر می‌رسد نتانیاهو بیشتر از آنکه نگران جان اسرای […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با انتشار گزارشی از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شرایط کنونی تحولات منطقه انتقاد کرد.
در این گزارش آمده است: زمانی باقی نمانده و هر لحظه که می‌گذرد سرنوشت ساز است. به نظر می‌رسد نتانیاهو بیشتر از آنکه نگران جان اسرای اسرائیلی باشد نگران بقای دولت خود است.
روز گذشته نیز رسانه‌های خبری گزارش دادند که بیش از ۳۰ هزار نفر از شهرک نشینان در اراضی اشغالی نزدیک دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی تجمع کردند.
بر اساس اعلام این رسانه، این تظاهرات از چند روز پیش از تل آویو شروع شده و قرار است پس از رسیدن به قدس مقابل اقامتگاه نتانیاهو ادامه داشته باشد.
گزارش‌ها در این خصوص حاکی است: تظاهرکنندگان خواستار اقدام فوری رژیم صهیونیستی برای امضای قرارداد مبادله اسرا با حماس و آزادی اسرای اسرائیلی از غزه هستند.
در این گزارش‌ها، تصاویری از تظاهرات خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه به سمت دفتر نتانیاهو در قدس برای اعمال فشار بر کابینه جهت آزادی اسیرانشان مخابره شده است.

منبع : مهر نیوز