نتانیاهو: «تا بازگشت اسرا و نابودی حماس جنگ را متوقف نمی‌کنیم»

به گزارش سردبیر پرس به نقل از اسپوتنیک، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد که به همراه اعضای شورای جنگ این رژیم، با خانواده‌های افراد در اسارت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دیدار و گفت‌وگو کرده است. نتانیاهو در این بیانیه پس از دیدار با خانواده‌های اتباع صهیونیست در اسارت جنبش […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از اسپوتنیک، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد که به همراه اعضای شورای جنگ این رژیم، با خانواده‌های افراد در اسارت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دیدار و گفت‌وگو کرده است.
نتانیاهو در این بیانیه پس از دیدار با خانواده‌های اتباع صهیونیست در اسارت جنبش حماس در نوار غزه، بر تعهد خود برای تضمین آزادی آنها تاکید کرده و این کار را یک «مأموریت مقدس و بزرگ» برشمرد.
وی عنوان کرد: تا زمانی که آنان بازگردانده نشوند، عقب نشینی نخواهیم کرد و این مسئولیت من و کابینه است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تاکید بر اینکه همواره در اندیشه افراد در اسارت جنبش حماس است، ادعا کرد: به درد خانواده‌ها گوش دادم، صمیمانه با یکدیگر صحبت کردیم و تا آن جایی که می‌توانستم درباره تلاش‌های دیپلماتیک، اطلاعاتی و عملیاتی که به صورت شبانه روزی رهبری می‌کنیم را با آنها در میان گذاشتم.
بنا بر آنچه در این بیانیه آمده، نتانیاهو همچنین مدعی شد: تا زمانی که گروگان‌های خود را به خانه‌هایشان نیاوریم، حماس را نابود نکنیم و تضمین کنیم که دیگر هیچ تهدیدی از سوی نوار غزه وجود نخواهد داشت، از جنگ دست نخواهیم کشید.
این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی از شامگاه ۲۷ اکتبر گذشته (۵ آبان ۱۴۰۲) یورش زمینی گسترده به نوار غزه را آغاز کرده در حالی که حمله‌های مرگبار آن به این نوار در واکنش به عملیات غافلگیرانه ۷ اکتبر (۱۵ مهر) گردان‌های شهید «عزالدین قسام»، شاخه نظامی جنبش حماس در سرزمین‌های اشغالی تحت عنوان «طوفان الاقصی» نیز برای چهل و ششمین روز پیاپی ادامه دارد.

منبع : مهر نیوز