نتانیاهو : جنگ غزه برای ما حکم مرگ و زندگی دارد

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل امروز یکشنبه در شانزدهمین روز از شروع عملیات «طوفان الاقصی» در جمع نظامیان این رژیم در حالی وحشت ورود حزب الله به جنگ را داشت، مدعی شد که اگر حزب الله وارد این جنگ شود، به ویرانی غیرقابل تصوری دچار خواهد شد. نخست وزیر اسرائیل در پانزدهمین روز از […]

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل امروز یکشنبه در شانزدهمین روز از شروع عملیات «طوفان الاقصی» در جمع نظامیان این رژیم در حالی وحشت ورود حزب الله به جنگ را داشت، مدعی شد که اگر حزب الله وارد این جنگ شود، به ویرانی غیرقابل تصوری دچار خواهد شد. نخست وزیر اسرائیل در پانزدهمین روز از شروع عملیات طوفان الاقصی در حالی که نمی‌توانست وحشت خود را از حزب الله لبنان کتمان کند، گفت که جنگ غزه برای رژیم اسرائیل حکم مرگ و زندگی را دارد.
 
به گزارش تسنیم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل امروز یکشنبه در شانزدهمین روز از شروع عملیات «طوفان الاقصی» در جمع نظامیان این رژیم در حالی وحشت ورود حزب الله به جنگ را داشت، مدعی شد که اگر حزب الله وارد این جنگ شود، به ویرانی غیرقابل تصوری دچار خواهد شد.
 
نخست وزیر اسرائیل جنگ غزه را جنگ موجودیتی برای رژیم اسرائیل عنوان کرد و گفت: «جنگ غزه برای اسرائیل حکم مرگ و زندگی را دارد».
 
این در حالی است که دفتر نخست وزیری اسرائیل درباره ورود حزب الله به جنگ گفت: هنوز از تصمیم حزب الله لبنان برای ورود به جنگ مطمئن نیستیم.