نتایج نهایی انتخابات افغانستان تا ۲روز دیگر اعلام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از بی بی سی، کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان اعلام کرده که تا کنون به ۵۰ درصد شکایات رسیدگی شده و تا دو روز دیگر تصمیم نهایی و نتیجه اعلام خواهد شد. در همین ارتباط «قاسم الیاسی»، سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی، در یک نشست خبری گفت: حدود ۵۰ درصد […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از بی بی سی، کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان اعلام کرده که تا کنون به ۵۰ درصد شکایات رسیدگی شده و تا دو روز دیگر تصمیم نهایی و نتیجه اعلام خواهد شد.
در همین ارتباط «قاسم الیاسی»، سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی، در یک نشست خبری گفت: حدود ۵۰ درصد از تصمیم‌ها گرفته شده است.
بعد از گذشت چهار ماه هنوز نتایج نهایی انتخابات افغانستان اعلام نشده است.
روند رسیدگی به شش هزار شکایت برای تجدید نظر کمتر از ده روز پیش در کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی افغانستان آغاز شد و این کمیسیون ۱۵ روز کاری فرصت دارد تا تصمیم نهایی خود را در این رابطه اعلام کند.
چهارمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در ششم مهرماه امسال برگزار شد و به دلیل چالش‌های تقلب و دستگاه‌های بیومتریک هنوز هم نهایی نشده و سرنوشت این کشور در انتظار تصمیم کمیسیون رسیدگی به شکایات است.