نخست وزیر رژیم صهیونیستی از عملکرد سازمان ملل ناامید است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از جورزالیم پست، «نفتالی بنت»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با «آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل متحد گفتگو کرد. گزارش شده که گفتگوی بنت و گوترش درباره تحولات در سرزمین‌های اشغالی بوده است و در این گفتگو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از عملکرد سازمان ملل نسبت به عدم محکومیت موشک‌های […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از جورزالیم پست، «نفتالی بنت»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با «آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل متحد گفتگو کرد.
گزارش شده که گفتگوی بنت و گوترش درباره تحولات در سرزمین‌های اشغالی بوده است و در این گفتگو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از عملکرد سازمان ملل نسبت به عدم محکومیت موشک‌های پرتاب شده از سوی مقاومت فلسطین ابراز ناامیدی کرده است.
در این گزارش آمده است که بنت به گوترش گفت: «جامعه بین‌الملل نباید در خدمت برنامه‌های سازمان‌های مسلح باشد.»
در حالی که نظامیان صهیونیستی طی چند روز گذشته با باتوم و گاز اشک آور بارها و بارها به نمازگزاران مسجدالاقصی هجوم و یورش آورده اند، اکنون بنت در گفتگوی خود با دبیرکل سازمان ملل ادعا کرده است که افرادی از قبل سنگ‌ها و بمب‌های آتشین را برای استفاده از داخل مسجد آماده کرده بودند و اگر ما نظم را برقرار نمی‌کردیم، ده‌ها هزار مسلمان نمی‌توانستند نماز بخوانند.
گفته شده دو طرف همچنین در مورد سفر پیش روی دبیرکل سازمان ملل متحد برای دیدار با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه و «ولدیمیر زلنسکی»، رئیس جمهور اوکراین، و تلاش‌ها برای حل و فصل اوضاع بین روسیه و اوکراین گفتگو کردند.

منبع : مهر نیوز