نسل امروز ما بر باورهای دینی خود ایستاده است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد زهرایی عصر دوشنبه در همایش جهادگران فاطمی ۳ که در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) قم برگزار شد اظهار داشت: جهادگران اولین قدم‌های خود را بر پایه صداقت و شهامت در راستای خدمت رسانی به مردم و عمل به خوبی‌ها برداشتند و گام‌های دیگر حرکت در مسیر ولایت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد زهرایی عصر دوشنبه در همایش جهادگران فاطمی ۳ که در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) قم برگزار شد اظهار داشت: جهادگران اولین قدم‌های خود را بر پایه صداقت و شهامت در راستای خدمت رسانی به مردم و عمل به خوبی‌ها برداشتند و گام‌های دیگر حرکت در مسیر ولایت و شهادت است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان داشت: در تاریخ مواضع افراد مورد قضاوت قرار گرفته نه عبادت‌های آنان و امروز نیز تاریخ ما را با موضع مان و عملکردی که در جامعه داریم قضاوت می‌کند و این مسائل در تاریخ ثبت و ضبط می‌شود.
وی ابراز داشت: میثم تمار و مالک اشتر در آن زمان خاص خود، موضعی گرفتند که در تاریخ ثبت شده و به مطاع دنیوی پشت کرده اما از ولی خود حمایت و پشتیبانی کردند.
سردار زهرایی عنوان داشت: نسل امروز ما بر باورهای دینی خود ایستاده است و شهید آرمان علی وردی این موضوع را به اثبات رساند که در مسیر خود ثابت قدم ماند و حاضر نشد در دو راهی، رهایی و توهین به ولایت از آرمان‌های خود دست بردارد که این امر در تاریخ ثبت شده است.
وی با بیان اینکه برخی‌ها تصور می‌کنند که نسل جوان ایمان خود را از دست داده است افزود: اتفاقات سال گذشته نشان داد که این موضوع نادرست است و شهیدان عجمیان و علی وردی از جمله نمونه‌ها هستند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: جهادی مورد پذیرش و مقبول است که بدون منت باشد که این روحیه در جهادگران فاطمی وجود دارد.

منبع : مهر نیوز