نشست مجمع عمومی سازمان ملل برای بررسی تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری آناتولی، مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هفته جاری با تشکیل نشستی در خصوص تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه بحث و رایزنی می کند. «ولکان بوزکر» (Volkan Bozkir) رییس مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: پنجشنبه صبح اوضاع وخیم […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری آناتولی، مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هفته جاری با تشکیل نشستی در خصوص تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه بحث و رایزنی می کند.
«ولکان بوزکر» (Volkan Bozkir) رییس مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: پنجشنبه صبح اوضاع وخیم اراضی اشغالی فلسطین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
بیش از یک هفته از آغاز دور جدید تحولات در کرانه باختری و نوارغزه می‌گذرد و آنچه که در ابتدا ایستادگی فلسطینی‌های ساکن قدس در برابر تجاوز اشغالگران در محله «شیخ جراح» بود؛ اکنون نه تنها به دیگر شهرهای مستقر در اراضی اشغالی نظیر «لاد»، «عکا» و «حیفا» نیز کشیده شده؛ بلکه شاهد آن هستیم که در گوشه و کنار جهان، به ویژه قاره سبز نیز افکار عمومی از جنایات صهیونیست‌ها به تنگ آمده و خشم گروه‌های مختلف مردمی فوران کرده است.
گفتنی است که وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که شمار شهدای فلسطینی در حملات رژیم اشغالگر به ۲۰۰ نفر از جمله ۵۸ کودک و ۳۵ زن رسید. همچنین در این مدت ۱۳۰۰ فلسطینی زخمی شدند.