نشست مشترک کمیسیون کشاورزی با وزیر جهاد تشکیل می‌شود

به گزارش بازار، بر اساس دستور کار اعلامی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون طی هفته جاری در روز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) برگزار می‌شود. گفتنی است روز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس ابتدا نشست مشترکی را پیرامون موضوعات کشت پاییزه، تولید، صادرات و واردات محصولات […]

به گزارش بازار، بر اساس دستور کار اعلامی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون طی هفته جاری در روز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) برگزار می‌شود.
گفتنی است روز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس ابتدا نشست مشترکی را پیرامون موضوعات کشت پاییزه، تولید، صادرات و واردات محصولات کشاورزی با وزیر جهاد کشاورزی و معاونین وی برگزار می‌کنند، پس از آن نیز رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص بررسی فرایند عملیاتی و اجرایی طرح امنیت غذایی در این کمیسیون حاضر می‌شود.
لازم به ذکر است در ادامه نشست روز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس بررسی و بازنگری درخصوص اخذ مابه التفاوت قیمت شکر صنف، صنعت و گندم مورد استفاده در تولید نشاسته و گلوکز صنایع پالایشگاهی از گندم را در دستور کار خود دارند.