نظارت دقیق و به موقع از بروز بحران در صنعت و تولید جلوگیری می کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در نشست با مدیران دستگاه‌های اقتصادی با اشاره به اینکه وفاق و همدلی بین مسئولان آسیب‌ها را به حداقل می‌رساند، گفت: رمز موفقیت و پیشرفت هر مجموعه‌ای وحدت میان اعضای آن است که باید سرلوحه امور باشد. نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در نشست با مدیران دستگاه‌های اقتصادی با اشاره به اینکه وفاق و همدلی بین مسئولان آسیب‌ها را به حداقل می‌رساند، گفت: رمز موفقیت و پیشرفت هر مجموعه‌ای وحدت میان اعضای آن است که باید سرلوحه امور باشد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه اگر نظارت‌ها دقیق و به موقع باشد قطعاً شاهد بحران در حوزه صنعت و تولید نخواهیم بود، افزود: نظارت مستمر بر واحدهای تولیدی اهمیت بسیاری دارد.
وی با اشاره به احیای بسیاری از واحدهای نیمه فعال و نیمه تعطیل در سال‌های اخیر تصریح کرد: برای تداوم این روند نیازمند عزم و تلاشی جدی تر و اتخاذ تصمیمات تخصصی و بهره گیری از مشاوران کار درست دارید.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مدیران در تصمیمات خود جایگاه نظام اسلامی را در نظر بگیرند، افزود: برای انتخاب مدیران میانی و داخلی و همچنین در پست‌های حساس از افراد متخصص، متعهد، پاک دست، پاک چشم و دارای توان حسن مدیریت و اجرا استفاده کنید.
وی با اشاره به اینکه تنها مدیرانی که عملکرد موفق داشته و به نظام اسلامی معتقد هستند باید در سمت خود ابقاء شوند، عنوان کرد: به هیچ مدیری وعده ماندگاری ندهید زیرا موجب فساد می‌شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر تشکیل اتاق اندیشه ورز تصریح کرد: نظارت‌ها در بخش‌های مختلف را افزایش داده و واکنش سریع و هوشمندانه نسبت به رخدادهای پیرامون داشته باشید و به گزارش‌های مردمی هم حتماً توجه کنید.

منبع : خبرگزاری مهر