نقش موثر رسانه‌ها در شفاف‌سازی فعالیت کاندیداهای شورا شهر و روستا

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار داشت: داوطلبان حضور در شوراهای اسلامی شهر و روستا قبل و بعد از انتخابات باید در گفتار و رفتار خود با مردم صداقت داشته باشند، در غیر این صورت مردم این افراد را از خود طرد کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دیگر […]

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار داشت: داوطلبان حضور در شوراهای اسلامی شهر و روستا قبل و بعد از انتخابات باید در گفتار و رفتار خود با مردم صداقت داشته باشند، در غیر این صورت مردم این افراد را از خود طرد کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دیگر هیچ نقش و جایگاهی در بین مردم نخواهند داشت.
وی با بیان اینکه کاندیداهای حضور در شوراها باید از ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی و رسانه برای شفافیت و ارائه اطلاعات صحیح و درست از خود استفاده کنند، ابراز داشت: رسانه‌ها نقشی مؤثر و بی بدیل در شفاف سازی فعالیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا دارند.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل شفاف سازی توسط داوطلبان را باعث دلگرمی مردم نسبت به برگزاری انتخاباتی سالم و صحیح دانست و تصریح کرد: تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مشارکت بالای مردم در انتخابات و انتخاب اصلح یکی از نتایج شفاف سازی است.
وی با اشاره به اینکه مهمترین خیانت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط کنونی ناامید کردن مردم نسبت به آینده کشور است، خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند افرادی را که انتخاب می‌کنند در راستای خدمت به آنها سعی و تلاش می‌کنند که این موضوع باعث دلگرمی آنها به نظام می‌شود.
ساداتی نژاد با بیان اینکه صداقت در شفافیت باید مورد توجه داوطلبان برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار بگیرد، بیان داشت: کسی که بخواهد با ارائه اطلاعات نادرست به بهانه شفافیت باعث تصمیم گیری اشتباه مردم در انتخاب شود، محکوم به رد صلاحیت برای حضور در کارزار انتخابات است.
وی با اشاره به اینکه شفافیت و پاسخگویی داوطلبان یک مطالبه عمومی مردم از آنهاست، افزود: البته شفافیت و ارائه اطلاعات حقیقی توسط یک کاندیدا نباید دستمایه تخریب از طرف رقبا بر علیه او باشد.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو یک پشتوانه محکم و پایدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و فعالیت تمام دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی در کشور باید برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور باشد.

منبع : خبرگزاری مهر