نماز جمعه این هفته در ۱۱ شهر خراسان شمالی برگزار نمی‌شود

حجت الاسلام نعمت الله آزموده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرهای قرمز خبر داد و اظهار کرد: این امر با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و تأیید نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی صورت خواهد پذیرفت. مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی ادامه داد: […]

حجت الاسلام نعمت الله آزموده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرهای قرمز خبر داد و اظهار کرد: این امر با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و تأیید نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی صورت خواهد پذیرفت.
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی ادامه داد: در شهرهای بجنورد، اسفراین، بام و صفی آباد، تیتکانلو، جاجرم، درق، سنخواست، شوقان، شیروان، فاروج و گرمه نماز عبادی و سیاسی جمعه برگزار نمی‌شود.
وی از برگزاری نماز عبادی و سیاسی در سایر شهرهای استان خبر داد و افزود: مردم متدین شهرهای آشخانه، پیش قلعه، قاضی و راز و غلامان با رعایت موارد بهداشتی از فیوضات معنوی اقامه نماز جمعه این هفته بهره‌مند خواهند شد.
حجت الاسلام آزموده تاکید کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از لوازم شخصی مانند مهر و سجاده در دستور کار نمازگزاران قرار بگیرد.
وی در انتها گفت: از ورود افراد دارای علائم مشکوک به کرونا به نماز جمعه جلوگیری به عمل خواهد آمد.