نمایشگاهها فرصتی برای معرفی ظرفیتها در سطح ملی و فرا ملی است

به گزارش سردبیر پرس، سیدعلی احمدزاده در بازدید از غرفه استان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران افزود: لازمه توجه به دو حوزه گردشگری و صنایع دستی استان، معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی است. وی بیان داشت: آداب و رسوم، پوشش محلی مردان و زنان این دیار، […]

به گزارش سردبیر پرس، سیدعلی احمدزاده در بازدید از غرفه استان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران افزود: لازمه توجه به دو حوزه گردشگری و صنایع دستی استان، معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی است.
وی بیان داشت: آداب و رسوم، پوشش محلی مردان و زنان این دیار، خود یکی از ظرفیت‌های مهم برای جذب گردشگری است که بخوبی در این نمایشگاه بین المللی در حال معرفی است.
استاندار افزود: خوشبختانه از هنرمندان صنایع استان در این نمایشگاه شاهد تولیدات صنایع دستی با کیفیت بودیم که شایسته تقدیر است.
وی اظهار داشت: ظرفیت‌های گردشگری، صنایع دستی، کشاورزی و فرصت‌های سرمایه گذاری استان به طور هدفمند در معرض دید عموم قرار گرفته است.
احمد زاده عنوان کرد: این نمایشگاه، فرصت خوبی برای معرفی توانمندی‌ها و جذابیت‌های استان عنوان بوده و حضور در نمایشگاه‌های بین المللی نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار استان داشته و یک فرصت بی نظیر برای معرفی دستاوردها و ظرفیت‌ها است.
وی افزود: استان ما با توجه به تنوع بالای تولیدات صنایع دستی علاوه بر معرفی آن می‌تواند به رونق روز افزون تولید، بازاریابی، عرضه و صادرات آن شتاب بخشد.