نمایشگاه «اسوه» با حضور ۴۰پایگاه مقاومت بسیج هرمزگان برپا می‌شود

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا اظهار داشت: در آستانه تجلیل از رشادت ها و پایمردی ها و جانفشانی های بسیجیان قرار داریم، امنیت و پیشرفت کشور از اوایل انقلاب اسلامی تاکنون را مرهون نیروهای بسیجی هستیم که در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی و کشور با رشادت به میدان […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا اظهار داشت: در آستانه تجلیل از رشادت ها و پایمردی ها و جانفشانی های بسیجیان قرار داریم، امنیت و پیشرفت کشور از اوایل انقلاب اسلامی تاکنون را مرهون نیروهای بسیجی هستیم که در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی و کشور با رشادت به میدان آمدند و بی ادعا خدمت کردند.
سرهنگ پاسدار احمدی نیا گفت: در مجموعه بسیج محلات و مساجد استان هرمزگان برنامه های شاخص به مناسبت هفته بسیج شامل برگزاری نمایشگاه «پایگاه اسوه» و «معرفی و تجلیل از پایگاه برتر بسیج در جشنواره اسوه» است.
وی افزود: منصب بسیجی تاج کرامت و افتخاری است که به فرمان امام راحل (ره) تشکیل شد و این افتخار آفرینان مکتب امام خمینی (ره) صاحب اندیشه های ناب توام با اخلاص خویش، خلق ایده و ابتکار هستند.
معاون بسیج مساجد و محلات سپاه امام سجاد «ع» استان هرمزگان ضمن بیان اینکه شجره طیبه بسیج در مسیر رشد و بالندگی روز افزون قرار دارد، عنوان کرد: فراهم آوردن فرصت روابط سالم برای ارتقا سطح کیفی پایگاه مقاومت بسیج و ارائه الگوی های برتر برای ایجاد زمینه ظرفیت انسانی پایگاه های بسیج امری لازم وضروری است.
وی شعار محوری هفته بسیج را «بسیج، امید ملت ایران» اعلام کرد و گفت: در مجموعه بسیج محلات و مساجد استان ایده نمایشگاه و جشنواره اسوه و معرفی الگوهای برتر به دنبال کشف استعدادهای برتر و تبادل تجربه با ترویج الگوهای موفق و رقابت سالم در راستای ارتقا سطح کیفی عملکرد رده های مختلف بسیج در مرکز استان است.
وی بیان داشت: نمایشگاه اسوه» از اول آذر الی ۵ آذرماه با حضور ۴۰ پایگاه مقاومت بسیج خواهران و برداران برپا می شود.
سرهنگ پاسدار احمدی نیا در پایان سخنانش گفت: سومین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، ولایت، باور انقلابی، تمدن ساز» نامگذاری شده است.