نمایشگاه تخصصی مبلمان و فرش در جاجرم برپا می‌شود

ولی الله اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان در شهرستان جاجرم خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی مبلمان، دکوراسیون داخلی، لوستر و فرش از ۳۰ آبان ماه در جاجرم آغاز به کار می‌کند. رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جاجرم در ادامه با اشاره به […]

ولی الله اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان در شهرستان جاجرم خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی مبلمان، دکوراسیون داخلی، لوستر و فرش از ۳۰ آبان ماه در جاجرم آغاز به کار می‌کند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جاجرم در ادامه با اشاره به جزئیات این نمایشگاه گفت: نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی در راستای تقویم نمایشگاهی شهرستان جاجرم در سال ۱۴۰۲ از ۳۰ آبان به مدت ۵ روز برگزار می‌شود.
وی سالن کارگران جاجرم را میزبان این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: تولیدکنندگان و فروشندگان طی ۶۰ غرفه در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.
اسماعیلی با تاکید بر عرضه انواع مبلمان اداری و خانگی، دکوراسیون داخلی، لوستر و فروش از سوی شرکت‌های تولیدی در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: حاضران در این نمایشگاه محصولات خود را با تخفیف‌های ویژه عرضه می‌کنند.
وی در انتها ساعت بازدید نمایشگاه را نیز اعلام کرد و گفت: بازدیدکنندگان و علاقه مندان می‌توانند همه روز از ۳۰ آبان ماه و از ساعت ۱۵ الی ۲۲ برای بازدید به این نمایشگاه مراجعه و از شرایط فروش محصولات استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری مهر