نمایشگاه دائمی مد و لباس در مشهد برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برپایی نمایشگاه دائمی مد و لباس در مشهد خبر داد و گفت: در راستای حفظ و تقویت فرهنگ اسلامی و توسعه و ترویج الگوهای بومی و ملی، نمایشگاه دائمی مد و لباس در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا علیه‌السلام راه‌اندازی می‌شود. […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برپایی نمایشگاه دائمی مد و لباس در مشهد خبر داد و گفت: در راستای حفظ و تقویت فرهنگ اسلامی و توسعه و ترویج الگوهای بومی و ملی، نمایشگاه دائمی مد و لباس در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا علیه‌السلام راه‌اندازی می‌شود.
وی در نشست فعالان مد و لباس استان گفت: استان خراسان رضوی به‌ویژه مشهد به دلیل هم‌جواری با بارگاه حضرت رضا (ع) و حضور سالانه ۳۰ میلیون زائر و نیز بازار وسیع پوشاک با برندهای داخلی و خارجی آمادگی فروش و احداث این نمایشگاه دائمی را داراست. نگاه به تولید ملی و کالای داخلی با توجه به سلیقه بازار و رعایت سبک زندگی ایرانی و اسلامی ازجمله اهداف راه‌اندازی این نمایشگاه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش بر این است رونق تولید و خلق ثروت را در استان شاهد باشیم چراکه این مهم چرخه اقتصاد فرهنگ و هنر را در جامعه فراهم می‌کند.
مروارید گفت: مرجع‌های فکری که همان جامعه اصحاب فرهنگ و هنر است، می‌تواند با ذوق و سلیقه در ذائقه پوشش مردم تأثیرگذار باشد.