نمایشگاه «شهر بنی‌فاطمه (س)» در دلیجان برپا شد

به گزارش سردبیر پرس، «محمد عضایی» مسئول نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) اظهار کرد: در نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) وقایع تاریخی قیام امام حسین (ع) و مصیبت‌هایی که بر اهل بیت ایشان وارد شد بازسازی شده است. وی افزود: در این نمایشگاه با استفاده از ۷۰ تندیس و با استفاده از المان‌های خیمه، بازار […]

به گزارش سردبیر پرس، «محمد عضایی» مسئول نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) اظهار کرد: در نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) وقایع تاریخی قیام امام حسین (ع) و مصیبت‌هایی که بر اهل بیت ایشان وارد شد بازسازی شده است.
وی افزود: در این نمایشگاه با استفاده از ۷۰ تندیس و با استفاده از المان‌های خیمه، بازار شام و نهر علقمه بازسازی شده و وقایع کربلا را تشریح می‌کند.
مسئول نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) بیان کرد: نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) دوران نوجوانی تا حرم امام حسین (ع) را در قالب ۱۳ غرفه بیان می‌کند.
عضایی ادامه داد: حوادث مهم پیش و پس از عاشورا، وقایع مدینه، وداع حضرت عباس (ع) با مادرش، شب عاشورا، ظهر عاشورا، حضور رقیه (س) در خرابه‌های شام در این نمایشگاه برای بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.
وی ادامه داد: آئین عزاداری و برپایی ایستگاه صلواتی از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است که هر شب در این محل برگزار می‌شود.
مسئول برپایی نمایشگاه شهر بنی فاطمه (س) تصریح کرد: نمایشگاه تا پایان ماه صفر برای ارادتمندان اهل بیت (ع) دایر است.