نمایش «سودآوی: چرخش» به صحنه می‌رود

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی نمایش، «سودآوی: چرخش» از تولیدات گروه «بایوس» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیر پیکاک از ۱۸ مهرماه در تماشاخانه هیلاج روی صحنه می‌رود. در این نمایش محمدرضا بهزادی راد، سید صدرا سبحانیان به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «به اعماق تمام […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی نمایش، «سودآوی: چرخش» از تولیدات گروه «بایوس» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیر پیکاک از ۱۸ مهرماه در تماشاخانه هیلاج روی صحنه می‌رود.
در این نمایش محمدرضا بهزادی راد، سید صدرا سبحانیان به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «به اعماق تمام اقیانوس‌ها سفر، از درون تمام کهکشان‌ها گذر، به هسته خورشید نظر، حتی سیاه چاله‌های پرخطر که نور از او برحذر، ورود کردم و عبور کردم و وقتی به تو رسیدم شرم، از دیدن تمام جهان‌ها در مردمک چشمانت…»
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از دستیار کارگردان و برنامه ریز: پریسا حسین‌زاده، طراحی صحنه: امیر پیکاک و علی لطیفی، تدوین موسیقی و صداگذار: آرش شعیب، طراحی نور: امیر پیکاک و علی لطیفی، عکاس: هیوا صفری، طراحی پوستر: فا و علی لطیفی، سرمایه‌گذار: امیر راسخ، روابط عمومی: فاطمه رستمی، مجری طرح: موسسه هنری هیلاج.
مجموعه نمایش‌های «سودآوی» دارای سه قسمت است که قسمت اول آن به نام «چرخش» از ۱۸ مهر تا ۹ آبان هر روز ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه هیلاج اجرا می‌شود.

منبع : مهر نیوز