نماینده ولی فقیه در گیلان از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد

آیت الله رسول فلاحتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به در پیش بودن رویداد مهم سیاسی و اجتماعی برای ایران، اظهار کرد: ۲۸ خرداد ماه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود که از اهمیت خاصی برخوردار است. وی به حضور ملت ایران در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی […]

آیت الله رسول فلاحتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به در پیش بودن رویداد مهم سیاسی و اجتماعی برای ایران، اظهار کرد: ۲۸ خرداد ماه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود که از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی به حضور ملت ایران در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم همواره با حضور آگاهانه خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده‌اند و این بار نیز با مشارکت بالا در انتخابات مشت دیگری به دهان دشمنان می‌زنند.

امام جمعه رشت با تاکید بر حضور مردم در ساعت‌های اولیه برگزاری انتخابات پای صندوق‌های رأی، بیان کرد: حضور آگاهانه مردم در انتخابات لبیک به ندای شهدا، امام (ره)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تمام جبهه‌های مقاومت است.

آیت الله فلاحتی، حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را با نشاط عنوان کرد و گفت: روز جمعه هفته جاری یکی از روزهای پر شور انقلاب اسلامی است و مردم با مشارکت بالا حماسه‌ای دیگر را می‌آفرینند.

منبع : خبرگزاری مهر