نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس کردستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان روز سه شنبه در این مراسم اظهار کرد: امروز در همه مدارس استان شاهد نواخته شدن زنگ انقلاب خواهیم بود. محمد رشید قربانی افزود: کشور ما در ۲۰۰ سال گذشته تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، توسط سلطه گران مورد ظلم و ستم بود. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان روز سه شنبه در این مراسم اظهار کرد: امروز در همه مدارس استان شاهد نواخته شدن زنگ انقلاب خواهیم بود.
محمد رشید قربانی افزود: کشور ما در ۲۰۰ سال گذشته تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، توسط سلطه گران مورد ظلم و ستم بود.
وی خاطرنشان کرد: تحقیر هویت ملی و دینی ملت ایران، فقر و گرسنگی و ده‌ها ظلم دیگر ناشی از سلطه تجاوزگران و کشورهای استکباری در ۲۰۰ سال گذشته علیه ملت ایران بود که با پیروزی انقلاب اسلامی جلوی این توطئه‌ها گرفته شد و مسیر عزتمند ملت ایران هموار شد.
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان اظهار داشت: دستاوردهای بزرگی برای کشورمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای ملت ایران محقق شده است و اکنون که در گام دوم انقلاب هستیم باید همه ما برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب گام برداریم.
قربانی خطاب به دانش آموزان حاضر در این مراسم افزود: خودباوری، امید به آینده و اعتماد به نفس از پیام‌های بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان و نوجوانان ایران اسلامی است.
وی افزود: ارتقای علمی و پژوهشی شاخصه اصلی استقلال و خودباوری برای ملت ایران است و خوشبختانه دانش آموزان کردستانی طی چند سال اخیر در قله افتخار المپیادهای علمی کشور ایستاده‌اند و به صورت عملی اثبات کرده‌اند که در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب قدم بر می‌دارند.
قربانی از دانش آموزان و فرهنگیان کردستانی خواست که برای ترویج شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی در جامعه تلاش کنند و توطئه‌های دشمنان را در این خصوص رصد کنند.

منبع : مهر نیوز