نوبت‌دهی هوشمند واکسیناسیون برای گروه سنی بالای ۷۰ سال

از اول خرداد؛ نوبت دهی واکسیناسیون کرونا از اول خرداد برای گروه سنی بالای ۷۰ سال به صورت هوشمند و از طریق ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: به اطلاع هم استانی‌های متولد ۱۳۳۰ […]

از اول خرداد؛ نوبت دهی واکسیناسیون کرونا از اول خرداد برای گروه سنی بالای ۷۰ سال به صورت هوشمند و از طریق ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: به اطلاع هم استانی‌های متولد ۱۳۳۰ به قبل (گروه سنی ۷۰ سال به بالا) می‌رساند، دریافت نوبت واکسن کرونا از تاریخ شنبه اول خرداد ۱۴۰۰ مستلزم ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود.
مهدی محمدی افزود: همه افراد ثبت‌نام شده به ترتیب سنی به صورت هوشمند نوبت‌دهی خواهند شد و محل و زمان دقیق واکسیناسیون به هر فرد از طریق پیامک اعلام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: حضور افراد در مراکز واکسیناسیون فقط بر اساس پیامک نوبت‌دهی است و مراکز واکسیناسیون از پذیرش افرادی که بدون نوبت مراجعه کنند، معذور خواهند بود.