نیاز به احداث ۲پایگاه امداد و نجات درکمربندی غربی و شرقی کرمانشاه

محمود رضا مرادی در حاشیه نشست با خیرین سلامت، در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پس از زلزله کرمانشاه جلوه بسیار خوبی از همکاری خیرین به ویژه خیرین سلامت در تمام زمینه‌ها ایجاد شد. وی با اشاره به ساخت ۲ بیمارستان در استان کرمانشاه به کمک خیرین سلامت، افزود: بیمارستان شهرستان زلزله زده […]

محمود رضا مرادی در حاشیه نشست با خیرین سلامت، در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: پس از زلزله کرمانشاه جلوه بسیار خوبی از همکاری خیرین به ویژه خیرین سلامت در تمام زمینه‌ها ایجاد شد.
وی با اشاره به ساخت ۲ بیمارستان در استان کرمانشاه به کمک خیرین سلامت، افزود: بیمارستان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بیمارستان دیگر خیرساز در شهرستان اسلام آباد غرب در حال ساخت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: بعد از زلزله سال ۹۶ سرپل ذهاب، بیش از ۶۰ پروژه بهداشتی درمانی ساخته شد که حدود ۹۰ درصد آنها به بهره برداری رسیده و در حال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم مناطق زلزله زده هستند.
وی ادامه داد: به همت خیرین کرمانشاهی، کار ساخت همراه سرای بیمارستان محمد کرمانشاهی به اتمام رسیده و همراه سرای بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه نیز در حال ساخت است و این اقدام خیرخواهانه بسیار قابل تقدیر است و کمک بسیار زیادی به همراهان بیماران و حفظ آرامش آنها می‌کند.
مرادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فرهنگ کمک خیرین به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در جامعه ما ایجاد شده و خیران در بحث بهداشت و درمان همچون مدرسه سازی مشارکت بسیار خوبی دارند و از تمام این عزیزان سپاسگزاریم.
وی احداث ۲پ ای گاه امداد و نجات در کمربندی شرقی و غربی کرمانشاه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل بعد مسافتی که این ۲ کمربندی تا مرکز شهر دارند، احداث ۲پ ای گاه امداد و نجات کاری بسیار بزرگ و نجات بخش خواهد بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن تشکر از کمک‌های مؤثر خیرین سلامت، گفت: راه اندازی بیمارستان جامع زنان در استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌هایی است که امیدواریم با همراهی و همکاری مؤثر خیران حوزه سلامت کار ساخت آن در محل بیمارستان معتضدی کرمانشاه آغاز شود.