نیروی انتظامی: دستگیری لیدر اغتشاش در پاساژ مرجان

 معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران بزرگ گفت:  عامل اصلی و یکی از لیدرهای فعال در اغتشاشات خیابان منوچهری تهران شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ نادر مرادی درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی فراخوان های صادره توسط گروه های معاند برای روز‌های آتی ماموران معاونت […]

 معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران بزرگ گفت:  عامل اصلی و یکی از لیدرهای فعال در اغتشاشات خیابان منوچهری تهران شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ نادر مرادی درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی فراخوان های صادره توسط گروه های معاند برای روز‌های آتی ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند یکی از محرکان و لیدرهای اصلی شکل‌گیری اغتشاشات را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: این متهم با فعالیت در فضای مجازی و متاثر از شبکه های معاند با تحریک جوانان و استفاده از شعارهای ساختار شکنانه قصد ایجاد زمینه تجمع غیرقانونی و شکل گیری اعتصابات صنفی در محدوده خیابان منوچهری، پاساژ مرجان را داشته است.
سرهنگ مرادی گفت: با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت، مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی شد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت گفت: دستگیری عاملان اصلی اغتشاشات همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.