نیروی های امدادی برای کشف غرق شدگان در سلاله چایی گرمی بسیج شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فیروز فرهانی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به محض دریافت خبر در ساعت ۱۳:۳۰ مبنی بر غرق دختر ۱۰ ساله و پسر ۵ ساله در سلاله چایی روستای آزادلو شهرستان گرمی دستور قضائی برای بسیج کلیه دستگاه‌های امدادی و مرزبانی صادر شد. وی بیان کرد: عملیات جستجوی غرق […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فیروز فرهانی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به محض دریافت خبر در ساعت ۱۳:۳۰ مبنی بر غرق دختر ۱۰ ساله و پسر ۵ ساله در سلاله چایی روستای آزادلو شهرستان گرمی دستور قضائی برای بسیج کلیه دستگاه‌های امدادی و مرزبانی صادر شد.
وی بیان کرد: عملیات جستجوی غرق شدگان توسط نیروهای امدادی هلال احمر، اورژانس و مرزبانی و سایر دستگاه‌های ذیربط همچنان ادامه دارد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی تصریح کرد: دادستانی تا کشف جنازه غرق شدگان، پیگیر موضوع خواهد بود و عملیات تفحص با نظارت دادستانی تداوم خواهد داشت.فرهانی با تاکید بر لزوم پرهیز از نزدیک شدن بر حریم بسترها و رودخانه‌ها، افزود: با توجه به بارش‌های اخیر، مردم و مسافرین از نزدیک شدن به حریم رودخانه‌ها و تأسیسات آبی جدا خودداری کنند.
وی گفت: خانواده‌ها با حساسیت ویژه مراقب فرزندان خود در نزدیکی حریم رودخانه‌ها باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم‌.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی از همشهریان و مسافرین خواست از تردد و اتراق در حریم رودخانه‌ها در ایام تعطیلات باقی مانده به خصوص در روز طبیعت خودداری کنند.