هجمه مجدد سفیر عربستان در لبنان به «حزب‌الله»

به گزارش سردبیر پرس به نقل از النشره، «ولید البخاری» سفیر عربستان سعودی در لبنان بار دیگر حزب الله را مورد هجمه قرار داد. البخاری با انتشار یک پست توئیتری به حزب الله هجمه بُرده است. بر اساس این گزارش، سفیر عربستان سعودی در بیروت در این پست توئیتری مدعی شده است: گذشتن از دردها […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از النشره، «ولید البخاری» سفیر عربستان سعودی در لبنان بار دیگر حزب الله را مورد هجمه قرار داد. البخاری با انتشار یک پست توئیتری به حزب الله هجمه بُرده است.
بر اساس این گزارش، سفیر عربستان سعودی در بیروت در این پست توئیتری مدعی شده است: گذشتن از دردها و امیدهای ملت برادر لبنان چیزی جز چشم‌پوشی از واقعیت آشکار در برابر چشم خود لبنانی‌ها نیست.

این مقام سعودی ضمن نادیده گرفتن حمایتهای بی دریغ کشورش از تروریست‌های تکفیری، حزب الله لبنان را تروریست توصیف و آن را به برتری جویی متهم کرد! این درحالی است که البخاری هفته گذشته نیز سخنانی را علیه حزب الله مطرح کرده بود.
«علی دعموش» نایب رئیس شورای اجرای حزب‌الله روز گذشته از عربستان سعودی به عنوان یکی از طرف‌های مداخله کننده در امور لبنان یاد کرد و گفت: این مداخلات موجب تغییر نگرش مردم لبنان نسبت به مقاومت نمی‌شود.

منبع : مهر نیوز