هرمزگان میزبان مسابقات ورزش دانش آموزی کشور

مهدی فولادی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: مسابقات فوتسال و دومیدانی پسران متوسطه دوم از ۹ الی ۱۵ بهمن و مسابقات فوتسال و دومیدانی دختران کشور نیز از ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود. وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر از سراسر کشور […]

مهدی فولادی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: مسابقات فوتسال و دومیدانی پسران متوسطه دوم از ۹ الی ۱۵ بهمن و مسابقات فوتسال و دومیدانی دختران کشور نیز از ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود.
وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر از سراسر کشور در این مسابقات، مهمان آموزش و پرورش هرمزگان هستند، افزود: تاکنون برای حضور در این مسابقات بیش از یک هزار و ۱۵۰ دانش آموز متوسطه دوم از ۳۲ استان کشور، آمادگی خود را اعلام کرده اند و ۲۵۶ سرپرست و مربی نیز این دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.
به گفته فولادی، این مسابقات که در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد، با هدف ترویج فرهنگ و منش پهلوانی، ایثار و از خودگذشتگی، این دوره از مسابقات بنام شهدای مدارس زینبیه و ثارالله شهرستان میانه مزین شده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: افتتاحیه این مسابقات در ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۵ با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در بندرعباس برگزار خواهد شد.