هرچقدر می‌توانیم باید غدیر را گسترش دهیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران، صبح امروز (سه شنبه) در نشست هماهنگی و هم‌اندیشی برنامه‌های دهه امامت و ولایت که در سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: به نظر می‌رسد که برای بزرگداشت عید غدیر در کشور، هنوز کار درخوری صورت نگرفته است‌. در این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران، صبح امروز (سه شنبه) در نشست هماهنگی و هم‌اندیشی برنامه‌های دهه امامت و ولایت که در سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: به نظر می‌رسد که برای بزرگداشت عید غدیر در کشور، هنوز کار درخوری صورت نگرفته است‌. در این انقلاب، مدرسه غدیر احیا شده و امروز غدیر، محور همه تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دنیای اسلام است که در سایه انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: غدیر در جهان اسلام نقش فاخری را ایفا می‌کند. امیدواریم جامعه بشری به اندازه کافی بر اساس غدیر ارتقا پیدا کند. پیشینیان ما در این روز به دیدار سادات می‌روند که بسیار حرکت خوب و پر اثری است. این سنت، میراث ارزشمندی مانند عاشورا است.
امام جمعه موقت تهران بیان کرد: یکی از کارهای ارزشمندی که نباید از آن غافل شد، این است که هرچقدر که می‌توانیم باید غدیر را گسترش دهیم. پیش از انقلاب اسلامی، این حرکت سازنده تعطیل بود. امیدوار هستم که مسائل مهمی در این جلسه مطرح شود و بتوانیم بهره‌مند شویم.
منبع : مهر نیوز