هشدار درباره توان موشکی گردانهای قدس/ استاندار قدس در حبس خانگی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، پلیس رژیم صهیونیستی عدنان غیث استاندار قدس را که چند روز پیش بازداشت شده بود، به طور مشروط از بازداشت‌گاه آزاد و وی در حبس خانگی قرار داد. بر این اساس، غیث در حبس خانگی خواهد بود و علاوه بر این، به پرداخت ۲۵ هزار شِکل […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، پلیس رژیم صهیونیستی عدنان غیث استاندار قدس را که چند روز پیش بازداشت شده بود، به طور مشروط از بازداشت‌گاه آزاد و وی در حبس خانگی قرار داد.
بر این اساس، غیث در حبس خانگی خواهد بود و علاوه بر این، به پرداخت ۲۵ هزار شِکل (واحد پول رژیم صهیونیستی) محکوم شده است.
در تحولی دیگر، منابع عبری امروز در گزارشی هشدار دادند که گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی بیش از ۳۰۰۰ موشک را آماده شلیک کرده است.
منابع عبری در ادامه این گزارش اعلام کردند که طبق برآوردهای اطلاعاتی، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی طی ۳ روز گذشته توانسته ۳۲۰۰ موشک را از انبارهای زیرزمینی خود خارج کرده و آن‌ها را برای شلیک به سمت اراضی اشغالی در صورت وقوع جنگ با رژیم صهیونیستی آماده کند.
این منابع گفته‌اند که برخی از این موشک‌ها دور برد و برخی دیگر نیز دارای برد کوتاه هستند که شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه را پوشش خواهد داد.
گفته می‌شود که شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی بیش از ۲۰ هزار موشک در اختیار دارد که آن‌ها را در انبارهای زیرزمینی خود ذخیره کرده است.
گروه‌های مقاومت اخیراً در پی بازداشت بسام السعدی از رهبران جهاد اسلامی در کرانه باختری، درباره پیامدهای این اقدام به رژیم صهیونیستی هشدار داده بودند.

منبع : مهر نیوز