هشدار وضعیت قرمز هواشناسی برای استان فارس

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در این اطلاعیه که صبح دوشنبه صادر شده آمده است: با توجه به نقشه‌های ارزیابی هواشناسی استان فارس طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه با بارش باران در تمام مناطق استان به همراه بارش برف در مناطق شمالی و ارتفاعات مرکزی استان مواجه خواهد بود. در ادامه آمده است: این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در این اطلاعیه که صبح دوشنبه صادر شده آمده است: با توجه به نقشه‌های ارزیابی هواشناسی استان فارس طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه با بارش باران در تمام مناطق استان به همراه بارش برف در مناطق شمالی و ارتفاعات مرکزی استان مواجه خواهد بود.
در ادامه آمده است: این پدیده هواشناسی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در استان فارس فعال خواهد بود ککه احتمال اب گرفتگی در نیمه جنوبی استان، کاهش دید، مه گرفتگی از جمله پدیده‌های غالب در این رویداد هواشناسی است.
بنا بر این گزارش روز سه شنبه تمام استان فارس با این پدیده‌های هواشناسی مواجه خواهند بود و فعالیت سامانه در تمامی مناطق استان تا اواخر روز سه شنبه ادامه خواهد داشت در روز چهارشنبه نیز شاهد پدیده مه گرفتگی و کاهش شعال دید در ساعات اولیه صبح خواهیم بود.

منبع : مهر نیوز