هفته سوم دی ماه ۲۰۶ میلیون مترمکعب گاز در آذربایجان‌غربی مصرف شد

علی محمودی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: هفته سوم دی سال‌جاری مجموعاً ۲۰۶ میلیون مترمکعب گاز در آذربایجان‌غربی مصرف شد که این میزان در مدت مشابه سال پیش ۱۸۰ میلیون مترمکعب بود. وی با اشاره به افزایش ۱۳ درصدی مصرف گاز در هفته سوم دی‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل، خاطرنشان […]

علی محمودی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: هفته سوم دی سال‌جاری مجموعاً ۲۰۶ میلیون مترمکعب گاز در آذربایجان‌غربی مصرف شد که این میزان در مدت مشابه سال پیش ۱۸۰ میلیون مترمکعب بود.
وی با اشاره به افزایش ۱۳ درصدی مصرف گاز در هفته سوم دی‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل، خاطرنشان کرد: داده‌های آماری نشان می‌دهد میزان مصرف در سومین هفته دی‌ماه با شیبی تند و صعودی ۱۳ درصد بیستر از مدت مشابه پارسال است.
رئیس واحد اندازه‌گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: داده‌های افزایش ۱۳ درصدی مصرف گاز در آذربایجان غربیآماری حاکی است میزان مصرف گاز در سومین هفته دی‌ماه با شیب تندی صعودی و ۱۳ درصد بیستر از مدت مشابه سال گذشته بوده است.
محمودی افزود: مقایسه آمار چهار سال اخیر نشان می‌دهد در سومین هفته دی ماه هر ساله، شیب مصرف گاز در استان روندی صعودی داشته و شرایطی نزدیک به بحران را رقم زده است.
وی اضافه کرد: عمده افزایش صورت گرفته در حوزه مصرف گاز، مربوط به مصارف خانگی است و علت آن هم این است که بسیاری از شهروندان، دمای رفاه تا ۲۱ درجه را در منزل رعایت نمی‌کنند.

منبع : مهر نیوز