هلال احمر به ۳ حادثه در استان سمنان امداد رسانی کرد

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، از وقوع سه حادثه همزمان با پایان هفته در سطح استان سمنان خبر داد و بیان کرد: امداد رسانی به یک گردشگر که در آبشار آلوچال جنگل ابر دچار شکستگی مچ پا شده بود، یکی از حوادثی بود که روز گذشته با حضور عوامل امدادی پایگاه […]

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، از وقوع سه حادثه همزمان با پایان هفته در سطح استان سمنان خبر داد و بیان کرد: امداد رسانی به یک گردشگر که در آبشار آلوچال جنگل ابر دچار شکستگی مچ پا شده بود، یکی از حوادثی بود که روز گذشته با حضور عوامل امدادی پایگاه خرقان شاهرود انجام گرفت.
وی همچنین از انتقال مصدوم دچار آسیب و شکستگی داخلی در نواحی سر و شکم در کیلومتر هشت محور فولاد محله – کیاسر خبر داد و افزود: خوشبختانه مصدوم به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان همچنین گفت: انحراف از جاده موتورسیکلت و برخورد با درخت کیلومتر ۵۵ محور شاهرود – آزادشهر و در فرعی جنگل اولنگ دیگر حادثه‌ای بود که عوامل امدادی در آن حضور یافتند.
محمد خانی بیان کرد: در این حادثه دو نفر از سرنشینان موتورسیلکت آسیب دیدند که با حضور عوامل امدادی و هلال احمر به این مصدومان رسیدگی شد.