همه عشق پدر و مادر دیدن سربلندی فرزندان است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی شامگاه جمعه به همراه مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و هیأت همراه، در بازدید از مسجد رضوان زابل که محل اعتکاف معتکفان دانش آموز دختر بود، افزود: همه عشق یک پدر و مادر، دیدن سربلندی فرزندانش است. وی خطاب به قشر نوجوان، جوان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی شامگاه جمعه به همراه مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و هیأت همراه، در بازدید از مسجد رضوان زابل که محل اعتکاف معتکفان دانش آموز دختر بود، افزود: همه عشق یک پدر و مادر، دیدن سربلندی فرزندانش است.
وی خطاب به قشر نوجوان، جوان و خصوصاً معتکفان، تاکید کرد: باید جوری زندگی کنید که پدر و مادر همیشه در خصوص شما سر بلند باشند و به وجود شما افتخار کنند.
این استاد حوزه علمیه، با تاکید به حجاب، اضافه کرد: اگر دختری از خانه بیرون برود و تار مویی از او دیده شود، تا زمان برگشت، پدر و مادرش نگرانش هستند، جوری زندگی کنید که پدر و مادر بگویند دختر من در حجاب کامل، مشکلی ندارد.
وی خطاب با دانش آموزان معتکف دختر حاضر در این مسجد، خاطرنشان کرد: کسی که از شما می‌خواهد موی سرتان بیرون باشد، دنبال آزادی شما نبوده و به دنبال هوس خود است و این هوس هم، تمامی ندارد.
وی در ادامه بر نذر کردن پخت غذا توسط بانوان برای یکی از معصومین، انبیا، اولیا و اوصیا تاکید کرد.
پاسخ به سوالات معتکفان و گرفتن عکس یادگاری از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.
وی در ادامه از چند مسجد دیگر محل برگزاری اعتکاف در این شهرستان بازدید کرد.