همه فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز زنجان تعطیل است

محمد حمزه‌پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا و اوج‌گیری این بیماری در استان زنجان، گفت: به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تمام فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌های دولتی، خصوصی و استخرها شنا در سه شهرستان زنجان، ابهر و خرمدره تعطیل است. وی اظهار کرد: با […]

محمد حمزه‌پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا و اوج‌گیری این بیماری در استان زنجان، گفت: به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تمام فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌های دولتی، خصوصی و استخرها شنا در سه شهرستان زنجان، ابهر و خرمدره تعطیل است.
وی اظهار کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط کمیته استانی مقابله به کرونا، همه فعالیت‌های ورزشی خصوصی و دولتی در این سه شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: در صورت رعایت نکردن این موضوع از سوی باشگاه‌های خصوصی و دولتی، با متخلفان به شدت برخورد قانونی می‌شود.
حمزه پورز تاکید کرد: سلامتی مردم در اولویت این اداره‌کل قرار دارد و انجام تصمیمات همه فعالیت‌های ورزشی در راستای کسب سلامتی برای فعالان این عرصه است.