هوای ابری اصفهان تا فردا ادامه دارد/ خبری از بارندگی نیست

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان تا ابتدای هفته آینده کمی تا قسمتی ابری در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود. وی با اشاره به […]

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان تا ابتدای هفته آینده کمی تا قسمتی ابری در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود.
وی با اشاره به غبارآلودگی هوای مناطق مرکزی استان، ادامه داد: پدیده ابرناکی که صبح امروز در اصفهان شاهد بودیم و افزایش ابر تا عصر فردا جمعه ادامه دارد اما بارش‌زا نیست و در روزهای پیش رو حتی ابرناکی هوا کاسته می‌شود.
دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۲ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد، افزود: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.
آقایی اضافه کرد: چوپانان با دمای ۴۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر