هوای شهرستان‌های نیمه غربی کرمانشاه طی ۲۴ ساعت آینده غبارآلود است

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی سامانه ناپایدار حاکم بر جو استان کرمانشاه به علت همراهی با غبار تضعیف شده است. وی افزود: با این حال پیش بینی می‌شود طی ساعاتی از امروز و فردا سامانه ناپایدار سبب رگبار باران همراه با وزش باد، رعدوبرق […]

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی سامانه ناپایدار حاکم بر جو استان کرمانشاه به علت همراهی با غبار تضعیف شده است.

وی افزود: با این حال پیش بینی می‌شود طی ساعاتی از امروز و فردا سامانه ناپایدار سبب رگبار باران همراه با وزش باد، رعدوبرق و احتمالاً رگبار پراکنده تگرگ در استان کرمانشاه شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: هوای استان کرمانشاه طی ۲۴ ساعت آینده بخصوص در نیمه غربی استان غبارآلود خواهد بود.

دولتشاهی بیان کرد: همچنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اگر بارشی در استان کرمانشاه مشاهده شود غالباً به شکلی ضعیف و پراکنده خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین از امروز تا روز پنجشنبه متوسط دمای هوا در استان کرمانشاه در غالب نقاط تغییرات قابل توجهی نخواهد داشت.

منبع : مهر نیوز