هوای کنگاور در وضعیت هشدار قرار دارد

احد جلیلیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های پایش کیفیت هوا، شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه کنگاور ۱۳۶ بوده که نشان‌دهنده وضعیت هشدار کیفیت هوا در این شهرستان است. وی افزود: در ایستگاه پایش کیفی هوای شهرستان کنگاور میزان ذرات معلق که اندازه آن‌ها […]

احد جلیلیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های پایش کیفیت هوا، شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه کنگاور ۱۳۶ بوده که نشان‌دهنده وضعیت هشدار کیفیت هوا در این شهرستان است.
وی افزود: در ایستگاه پایش کیفی هوای شهرستان کنگاور میزان ذرات معلق که اندازه آن‌ها کمتر از ۲.۵ میکرون بوده ۱۳۶ گزارش شده است و وضعیت هوا در شهرستان کنگاور برای افراد حساس ناسالم است و باید از انجام فعالیت‌های طولانی و سنگین خارج از منزل خودداری کنند.
سرپرست محیط زیست کرمانشاه تصریح کرد: عدد شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه‌های پاوه فرمانداری ۶۰، اسلام‌آبادغرب ۳۶، زیباپارک کرمانشاه ۷۲، سرپل‌ذهاب ۷۶، قصرشیرین ۶۴ و کرمانشاه شهرداری مرکزی ۷۴ است.
جلیلیان خاطرنشان کرد: با توجه به عدد شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا که از ایستگاه‌های پایش کیفی هوا گزارش شده کیفیت هوا در همه شهرستان‌های کرمانشاه به غیر از کنگاور در شرایط استاندارد قرار دارد.

منبع : مهر نیوز