هیات‌های اندیشه ورز مرکزی بازوان دستگاه های اجرایی هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام مرتضی بیات ظهر سه‌شنبه در همایش جبهه علمی فرهنگی اساتید دانشگاه‌های استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: موضوع کارآمدی نظام باید در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز بسیج مورد بحث و بررسی قرار گیرد و گام‌های مؤثری در راستای رفع مشکلات این حوزه برداشته شود. وی افزود: در خصوص مشکلات […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام مرتضی بیات ظهر سه‌شنبه در همایش جبهه علمی فرهنگی اساتید دانشگاه‌های استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: موضوع کارآمدی نظام باید در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز بسیج مورد بحث و بررسی قرار گیرد و گام‌های مؤثری در راستای رفع مشکلات این حوزه برداشته شود.
وی افزود: در خصوص مشکلات و مسائل استان ۳۳ مورد در حوزه مدیریت و حکمرانی، ۲۱ مورد در حوزه تعلیم و تربیت و ۶ مورد در حوزه رسانه و فضای مجازی. ۳۱ مورد در حوزه فرهنگی، ۹ مورد در حوزه زنان و خانواده، ۲۰ مورد در حوزه آموزش و تحقیقات شناسایی شد که باید تدابیر ویژه ای در راستای رفع آن اندیشیده شود.
مسؤول سازمان بسیج اساتید مرکزی، هیأت‌های اندیشه ورز این سازمان و سایر اقشار را بازوی مشورتی استان عنوان کرد و افزود: هیأت‌های اندیشه ورز نشست‌هایی را در حوزه‌های مختلف برگزار و با شناخت اولویت‌ها راهکارهایی را در راستای رفع مشکلات و مسائل استان مرکزی ارائه می‌کند.