هیچ گزارشی از برخورد وزارت صمت با افزایش قیمت‌ها به گوش نمی‌رسد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، غلامحسین کرمی نماینده مردم تنگستان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه ۵ مردادماه) در صحن علنی مجلس با گرامی داشت سالروز عملیات مرصاد، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چه نظارتی در سوءاستفاده تولیدکنندگان و کارخانه‌هایی دارید که قیمت محصولات را افزایش داده و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، غلامحسین کرمی نماینده مردم تنگستان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه ۵ مردادماه) در صحن علنی مجلس با گرامی داشت سالروز عملیات مرصاد، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چه نظارتی در سوءاستفاده تولیدکنندگان و کارخانه‌هایی دارید که قیمت محصولات را افزایش داده و به جان مردم افتاده اند. هیچ گزارشی از برخوردهای شما به گوش نمی‌رسد.
وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت تسریع در اجرای قانون رتبه بندی معلمان تأکید کرد و خواستار تعیین تکلیف استخدام معلمان خرید خدمت، پیش دبستانی‌ها و غیره شد.
نماینده مردم تنگستان در مجلس شورای اسلامی بر توجه جدی به معیشت بازنشستگان تأکید کرد و خواستار نگاه ویژه به درخواست آنها در رابطه با همترازی حقوق شد.
کرمی خاطرنشان کرد: برای قانون ساماندهی مبادلات مرزی و تجارت مرزنشینی باید اقدام جدی صورت بگیرد.

منبع : خبرگزاری مهر